برخلاف دروغپردازیهای سرکردگان رژیم طبق اسناد سازمان اورژانس مراکز نظامی و انتظامی و پاسدارخانه‌های ولایت فقیه سراپا آلوده به ویروس کرونا است

آخوندها برای جان پائینی‌ها ارزشی قائل نیستند
زمان ترک پادگانها و تحویل سلاحها و تجهیزات و اسناد به مردم فرارسیده است

سند شماره ۱- سازمان اورژانس کشور، استان تهران، اورژانس تهران، تاریخ مأموریت ۲۷ اسفند ۱۳۹۸، کد آمبولانس ۳۱۵۲، نام و نام خانوادگی بیمار محمد یوسف صفا، ۲۰ ساله، در پادگان لشکر ۲۳ خاتم الانبیاء (قرارگاه ثارالله) از موضع نگهبانی به اورژانس و از آنجا با قید covid – ۱۹ با «اکسیژن درمانی، حمل با برانکارد» به بیمارستان بهارلو منتقل شده است.

اطلاعيه كميسيون امنيت - سری چهارم اسناد كرونا سری چهارم اسناد

اطلاعيه كميسيون امنيت - سری چهارم اسناد كرونا سری چهارم اسناد

سند شماره ۲- سازمان اورژانس کشور،استان تهران، اورژانس تهران، تاریخ مأموریت ۷ فروردین ۱۳۹۹، کد آمبولانس ۳۱۵۲،
نام و نام خانوادگی عباس نظری ۶۰ ساله از مجتمع سپاه در شهر ری، خیابان نورالهی، شهرک علایین، مجتمع سپاه، بلوک یک واحد ۱۷ طبقه ۶ به اورژانس و از آنجا به دلیل ابتلا به کرونا به بیمارستان بهارلو منتقل شد: «مشاوره با پزشک (۱۰-۵۰)، اکسیژن درمانی، حمل با برانکارد، اکسیژن درمانی، مصدوم قبل از رسیدن آمبولانس راه رفته بود، هنگام ۹۷ شدن بیمار، بیرون و پایین ساختمان جلوی درب مجتمع ایستاده بودند».

اطلاعيه كميسيون امنيت - سری چهارم اسناد كرونا سری چهارم اسناد

اطلاعيه كميسيون امنيت - سری چهارم اسناد كرونا سری چهارم اسناد

 سند شماره ۳- سازمان اورژانس کشور،استان تهران، اورژانس تهران، تاریخ مأموریت ۱۴ فروردین ۱۳۹۹، کد آمبولانس ۳۴۰۴، نام و نام خانوادگی محمد رضا آذری ۳۳ ساله، مشکوک به کرونا، مراجعه حضوری، اتوبان تهران قم، تیر برق ۹۸۰ با قید
 covid – ۱۹ به اورژانس و از آنجا به بیمارستان بهارلو منتقل شد: «مورد از عوامل نیروی انتظامی مستقر در محل که از شب گذشته تب و لرز داشته در حال حاضر هوشیار است . از تنگی نفس نیز شاکی است وی با نظر ۱۰ - ۵۰ مشکوک میباشد و با هماهنگی مرکز پذیرش به covid-۱۹ به بیمارستان منتقل شد» .

 

اطلاعيه كميسيون امنيت - سری چهارم اسناد كرونا سری چهارم اسناد

اطلاعيه كميسيون امنيت - سری چهارم اسناد كرونا سری چهارم اسناد

شایان یادآوری است که باشگاه خبرنگاران سپاه پاسداران در ۴ فروردین خبر داد که پاسدار سرتیپ نصرالله فتحیان، مدیر هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی در ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا «درباره برخی نگرانی‌ها برای شیوع بیماری در پادگان‌های نظامی اظهار کرد: در تمام پادگان‌ها از روز‌های نخست پروتکل‌های بهداشتی اجرایی شد و بسیاری از آموزش‌های طولی را کاهش دادند یا تعطیل کردند و تجمعات را به حداقل رساندند. طرح امام رضا بنابر تصمیم فرمانده کل قوا برای بهداشت محیط، فردی و موادغذایی در حال اجرا بود. براین اساس آماری تا این زمان از اپیدمی در پادگان‌های آموزشی گزارش نشده است».
از این پیشتر، پاسدار سرتیپ جان نثاری، معاون تربیت و آموزش نیروی انتظامی در ۱۳ اسفند گفت: «پادگان‌های آموزشی و درجه داری نیروی انتظامی از نقاط امن و عاری از وجود هرگونه ویروس و بیماری است.....به خانواده‌های سربازان عزیز اطمینان می‌دهم جای هیچ گونه نگرانی نیست، حساسیت ما نسبت به سلامت سربازان عزیز وظیفه اگر بیشتر از خانواده‌ها نباشد قطعاً کمتر نیست» (خبرگزاری موج).
قبل از آن هم، حبیب الله سیاری رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش تحت امر خامنه ای «در خصوص برخی نگرانی‌های به وجود آمده در سطح جامعه و برای خانواده های سربازان» تأکید کرده بود که در ارتش«سطح بهداشت، پیشگیری و مقابله با کرونا به مراتب از سطح جامعه بهتر است ...ما هیچ گونه مورد مشکوکی نداشته ایم و این نشان می‌دهد که وضعیت پادگان های ما به مراتب از سطح جامعه بالاتر است و می‌توانیم بگوییم که وضعیت بهداشتی پادگان ها از خانه های مردم نیز بهتر است» (خبر آنلاین ۱۰ اسفند).
اسناد سازمان اورژانس دروغ بودن این ادعاها را اثبات می‌کند. مراکز نظامی و انتظامی و پاسدارخانه‌های ولایت فقیه سراپا آلوده به ویروس کرونا است.آخوندها برای جان پائینی‌ها و مشخصاً برای جان افراد وظیفه، درجه‌داران و افسران جزء ارزشی قائل نیستند.
زمان ترک پادگانها و تحویل سلاحها و تجهیزات و اسناد به مردم فرارسیده است.

شورای ملی مقاومت ایران
کمیسیون امنیت و ضد تروریسم
۲۲ فروردین۱۳۹۹ (۱۰ آوریل ۲۰۲۰)